Kniha návštěv

Kniha návštěv

Aktivně se snažíme zamezit zasílání SPAMu, který je zasílán do našich stránek. Proto prosíme, odpovězte jednou číslicí na následující otázku:

Červená, zelená, modrá, bíla a hnědá. Kolikátá je modrá?

01.11.2018 Jan Rez rez.jan@email.cz

Dobrý den! Zajímám se o události z období druhé světové války. Bylo by možné získat nějaké informace o obci z tohoto období? Konkrétně kde se nacházel zajatecký tábor? Díky za jakékoliv informace.

06.02.2018 pacolt pacoltm@seznam.cz pacoltm@seznam.cz

kdo navrhl znak vlajku obce skvoretice badatel pacolt rudice u luhacovic 702919893

08.10.2015 vera vera.skrdlantova@seznam.cz

Dobrý den,vzhledem k tomu,že se zajímám o ME předky a nit rodu je v Zahrádce, Mackove,Vrbnu, Nepomuku,Skalcanech, Blatne a v Škvoreticich 24 a 56....chtěla jsem se zeptat,zda někdo z vašich radních nevede kroniku. /mymi předky jsou:Bartik,Růžička, Srp,Primas, Bárta Václav ×1837 / Prosím, kdyby náhodou někdo byl pokračovatel tohoto základu, ozvěte se na uvedenou mailovou adresu. Dekuji (jsem az v 17.stoleti,ale potřebuji živější historii např. 1860)

28.03.2015 Škvořeťák

Ani jsem nevěděl,že máme takové stránky.Musel mě na to upozornit až kolega v práci. A na téma hospoda...... Za všechno může slavné zastupitelstvo.Když něco funguje v neprospěch pověsti obce,tak se to má řešit a ne dělat mrtvolku.

31.07.2014 Pavel Tmej vlaky.trains.dvd@post.cz http://www.historicke-vlaky-dvd.webnode.cz

Dobrý den Pokud Vás zajímají historické vlaky, tak se podívejte na uvedený web. Jsou zde mimo jiné odkazy na železniční spolky, společnosti a muzea v Čechách a zahraničí.

28.05.2013 Martin U. http://www.opravdovapujcka.cz/

Zdravím. Hezké webové stránky, dobrá práce! Prosím v jakém systému tento web běží?

30.04.2012 Váňa a.vana@atlas.cz

Dobrý den, mohl by být umístěn na stránkách kalendář s odvozem komunálního odpadu? Pokud zde již je, prosím o odkaz. Děkuji Váňa, Pacelice 43.

15.05.2011 Hudečková Libuše hudeckovaliba@seznam.cz

Dobrý den, včera jsem zjistila, že nám náš soused p. Sedláček porušil plot u zahrady. K uzavření zahrady jsme se rozhodli až když pan Sedláček na zahradě na podzim vykácel cca 10 ovocných i okrasných stromů. Na můj dotaz proč odstranil plot mi odpověděl, že má povolení od starosty obce. Jedná se o pozemek č. 37, kterého jsme majitelé ideální poloviny (což znamená, že můžeme spolu s ostatními majiteli používat zahradu celou). Mezi ostatní majitele pan Sedláček nepatří. Chtěla bych vyjádření na základě jakého zákona nebo vyhlášky může obec povolit cozí osobě vstup na soukromí majetek. Hudečková Libuše a Hudeček Svstopluk, Škvořetice 30 Prosím o oficiální vyjádření, písemné nebo na můj email. Děkuji Hudečková